YDE – Het publiek wat in grote getale de weg naar het crossterrein aan de Groningerstraat in De Punt wist te vinden werd getrakteerd op spannende races die werden verreden onder perfecte  weersomstandigheden. De haakse bocht naar rechts vroeg het maximale van de stuurkunsten van de coureurs en veroorzaakte een paar spectaculaire koprollen maar gelukkig zonder blessures.

De autocross in Yde De Punt is al 55 jaar niet een van de makkelijkste autocrossen en een ware slijtageslag, maar dat maakt het behalen van de eindstreep en het veroveren van een beker wel heroisch! Het publiek van 5 tot 95 jaar heeft zich opperbest vermaakt met o.a. een gratis kinderdorp voor de jeugd en volop spektakel met een ijskoud biertje in de hand voor de volwassenen.

De organisatie bedankt alle deelnemers, publiek, sponsoren, landeigenaren en vrijwilligers voor het mogelijk maken van dit  fantastische evenement.

Autocross

Standaardklasse Auto’s:

Bloedstollende races waarbij thuisrijder Erwin Homan in weergaloze stijl de 55e Autocross Yde De Punt op zijn naam wist te zetten.

  1. Erwin Homan Yde
  2. Robert Melchers Mirns
  3. Erwin Berends Eelde
  4. Egbert Nicolai             Westereen
  5. Arend Kerkhof Den Horn
  6. Wouter Bekkema Warffum

Damesklasse Auto’s

  1. Marieke Torensma Peize
  2. Sita Broerstra Westereen
  3. Anja Werkman Zandeweer

Rodeoklasse

  1. Jille Veening Boerakker
  2. Wmpie Veenstra Hoogezand
  3. Silke Jongbloed Twijzelerheide

Vrije Standaardklasse

  1. Remco Wiegman Nijensleek
  2. Raymon Kuil Engelbert
  3. Arjan Oord Ossenzijl

 

DUO-race

  1. W. Groenewold en K. Douwes
  2. W. Hartman en G. Venema
  3. T. hartman en A. Braun

NK Combinerace

Standaardklasse Combines

  1. 8 Michel brunekreeft / Rik de rooy    Harskamp
  2. 6 Ralph klein gunnewiek                                       Marienvelde
  3. 37 Bertus van der Meer, Ruurd Sonneveld        Tijnje

Vrije klasse Combines

  1. 1 Ruud Boink           Haaksbergen
  2. 20 Alex Oolbekkink  Holten
  3. 19 Tim Beerten         Zieuwent

Dames Standaardklasse Combines

  1. 44D Geartsje Schaap                 Tijnje
  2. 15D Wieneke Hartemink          Aalten

Dames Vrije Klasse Combines

  1. 20D Marieke Oolbekkink        Holten
  2. 60D Linda de Jonge                 Zuidwolde